40-010 Katowice
ul. Warszawska 67/5
pn-pt. 9:00-17:00
tel./ fax 32 780 21 65
tel. kom. 506 162 235
O kancelarii

Współzałożycielami naszej Kancelarii są adwokaci: Łukasz Urbanek oraz Daniel Dudys - absolwenci Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, którzy po ukończeniu aplikacji sądowej i złożeniu egzaminu sędziowskiego podjęli pracę jako adwokaci. Kancelarię tworzą również inni doświadczeni prawnicy a wśród nich radca prawny dr Bartosz Kucia, będący pracownikiem naukowo – dydaktycznym w Katedrze Prawa Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Podstawą naszej działalności jest profesjonalizm usług wynikający z szerokiej wiedzy, uzyskanej zwłaszcza podczas aplikacji sądowej oraz kilkuletniego doświadczenia zawodowego, w tym także praktyki orzeczniczej w sądzie (m.in. wydział cywilny i gospodarczy).

W ramach prowadzonej przez nas działalności oferujemy pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym obejmującą zarówno reprezentację przed sądami, organami ścigania i organami administracji publicznej, jak i sporządzanie pojedynczych dokumentów, niezbędnych w obrocie gospodarczym oraz procedurach sądowych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych (pozwy, wnioski, pisma procesowe, umowy, ugody).

Pracowników Kancelarii cechuje dbałość o szczegóły, profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, ciągłe doskonalenie kompetencji oraz szacunek dla tradycji i kultury prawniczej.